سلام

اربعین حسینی را به همه ی مخاطبین تسلیت عرض می کنم.

برخی از همکاران این روزها در کربلا هستند و در آن فضای سرشار از معنویت بهره مند از حضور در محضر آن حضرت خواهند بود.

پ.ن 1: مرحوم پدرم عمری را جلسات مذهبی امام حسین (ع) گذراند با این آرزو که یکبار بتواند به زیارت مرقد امام حسین(ع) نایل شود، اما افسوس که این آرزو هرگز برآورده نشد.

" ترسم آخر بمیرم . کربلا را نبینم" این نوحه ای بود که ماه های آخر، پدرم بیش از بقیه موارد زمزمه می کردند. متاسفانه

----------

دیروز آقای مهندس وحیدی به عنوان همکار هفته تشریف آوردند اتاق من و چند دقیقه ای صحبت کردیم.

سایت پژوهشی بالا را بازدید کردم و اصلا برایم قابل قبول نبود. رضایت بخش نبود. شنبه باید پیگیری شود.

پ.ن 1: یکی از مشکلات ما در دانشکده بهداشت کمبود نیروی انسانی در بخش های مختلف است. مشکل دیگری که آن را تشدید می کند تخصصی نبودن برخی نیروهاست و مشکل مهم دیگر این است که استانداردهای مورد انتظار را بالاتر از توان دانشکده تعریف کرده ایم. مثلا با داشتن فقط یک نفر نیروی خدماتی (یک نفر دیگر مشکلات جسمانی زیادی دارد) انتظار داریم تمامی سطلهای زباله مرتب تخلیه شود، سرویس های بهداشتی 3 بار در روز نظافت شود. آزمایشگاه ها مرتب تمیز شود. وسایل همان لحظه ای که اراده کرده ایم جا به جا شود. چای به موقع و سر ثانیه سرویس داده شود. راهروها و راه پله ها برق بزند. 8000 متر مربع محوطه واقع در بیابان بدون کوچکترین زباله ای باشد. 2200 متر مربع فضای اداری آموزشی بدون نقص و مشکل خدماتی نظافتی باشد.

همه ی این موارد با فقط یک نفر خدمه!

آقای زمانیان ایمیل زدند که تمرین تیم فوتسال را ببینم. متاسفانه چون دیر ایمیل به دستم رسید نتوانستم بروم.

دیشب با آقای دکتر جوینی صحبت می کردم، گفتند آقای دکتر هزاوه ای کلی از دانشکده بهداشت بجنورد تعریف کردند. کلی انرژی گرفتم.

هفته آینده کلی کار دارم.

باقی بقای شما

آقای ,مشکل ,دانشکده ,آقای دکتر ,دانشکده بهداشت ,امام حسین ,اربعین حسینی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ابزارفا ابزار وبلاگ ابزار سایت و ابزار رایگان وبلاگ نگاه به زیبایی معرفی کالا فروشگاهی فروشگاه فخیمی تبریز،بازار مرکزی ابزار،پلاک 31 ؛؛04132816116 وبمسترفا oligen دانلود کده